Skip to main content

MapkaKalinowe Pola

Mapka Kalinowe Pola
Birdiebook w PDF po zalogowaniu



  • Hole 1
  • Hole 2
  • Hole 3
  • Hole 4
  • Hole 5
  • Hole 6
  • Hole 7
  • Hole 8
  • Hole 9
  • Hole 10
  • Hole 11
  • Hole 12
  • Hole 13
  • Hole 14
  • Hole 15
  • Hole 16
  • Hole 17
  • Hole 18
  • Hole 19
  • Hole 20
  • Hole 21
  • Hole 22
  • Hole 23
  • Hole 24
  • Hole 25
  • Hole 26
  • Hole 27
H1

Hole 1

Na początek pola długie i trudne par 5, typu dog leg, zakręcające w prawo. Wzdłuż fairwaya, po prawej i lewej mamy rough, porośnięty niewysokimi drzewami. Pierwsze uderzenie należy posłać jak najdalej prosto, w obszar, gdzie dołek zakręca. Drugie uderzenie skieruj na prawą stronę fairwaya. Trzecim wejdź, spokojnie na green. Po prawej stronie, jest duży bunkier. Samo otoczenie greenu jest dość łagodne, a on sam jest lekko wyniesiony.

Kij z tee: D1, W3 lub H3/H4.
Drugie uderzenie: I5, I6 lub H3/H4.
Trzecie uderzenie: I8, I9 lub PW.
H2

Hole 2

Średnio długie i średnio trudne par 4. Wokół dołka las sosnowy, gdzie łatwo zgubić jest piłkę. Pierwsze uderzenie poślij na środek fairwaya, przed mały bunkier po prawej. Drugim uderzeniem staraj się wejść centralnie na green, uważając przy tym, aby nie wpaść do bunkrów po prawej. Green jest podłużny i nie duży. Masz odrobinę miejsca wokół, jeśli nie trafisz prosto lub się z niego stoczysz.

Kij z tee: W3, H3/H4, I4 lub I5.
Drugie uderzenie: I6 lub I7.
H3

Hole 3

Bardzo długie i trudne par 4. Kolejny dołek otoczony lasem i zaroślami. Gdzieniegdzie są przerzedzenia. Na początku trzeba prosto i precyzyjnie wejść na środek fairwaya pomiędzy bunkrami. Drugim uderzeniem, jeśli masz taki zasięg postaraj się odbić w okolice greenu, gdzie jest bardzo wąsko. Za greenem jest nieco miejsca. Jeśli nie masz długich zasięgów, lepiej rozłożyć wejście na green na 2 uderzenia.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3 lub H3/H4.
H4

Hole 4

Kolejne długie i trudne par 4. Las rośnie jednak nieco rzadziej po obu stronach. Dołek łagodnie zakręca w prawo. Pierwsze uderzenie poślij na środek fairwaya, na wysokości 2 bunkra po lewej. Drugim uderzeniem postaraj się dojść przed green, aby piłka łagodnie się wtoczyła. Sam green lekko zakręca jeszcze w prawo. W jego otoczeniu nie ma zbyt dużo miejsca. Za greenem nie ma drzew, jest zwykły rough a potem droga.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4, I4 lub I5.
H5

Hole 5

Niedługie i w miarę proste par 3. Przed greenem i po prawej jest woda. Za greenem jest rough. Postaraj się wejść na flagę od góry, na środek lub na lewą stronę.

Kij z tee: I7 lub I8.
H6

Hole 6

Średnio trudne i niedługie par 4 zakręcające w prawo. Otoczenie fairwaya to rzadki rough, porośnięty niekiedy niskimi choinkami. W połowie fairway po prawej jest bunkier. Przed greenem, po prawej jest woda, za którą jest spory obszar foregreen. Wokół jest dużo miejsca, ale uważaj na drzewka. Sam green jest dość spory i płaski. Najlepiej wejść na niego od góry, nieco po lewej.

Kij z tee: D1, W3 lub H3/H4.
Drugie uderzenie: I5, I6 lub I7.
H7

Hole 7

Długie i dość trudne par 3. Trzeba odbić prosto i daleko, przez wąskie wejście na nieduży green. Fairway otoczony lasem i zaroślami. Celuj nieco na prawą stronę greenu, ponieważ jest tam więcej miejsca. Za greenem jest jeszcze trochę semi-rough’u. Jeśli nie masz zasięgu na odbicie 170m postaraj się odbić przed green, aby piłka się na niego wtoczyła.

Kij z tee: W3, H3/H4 lub I4/I5.
H8

Hole 8

Najdłuższe i najtrudniejsze par 5 na tym polu. Ściana lasu i zarośli, wzdłuż praktycznie całego dołka. Wąski semi-rough. Pierwsze uderzenie poślij na środek lub nieco na lewo fairwaya, przed bunkier. Drugie dalekie uderzenie poślij prosto na lewą stronę fairwaya, aby móc zobaczyć green. Pod koniec dołka, fairway zakręca. Sam green jest przysłonięty ścianą drzew. Jeśli piłka leży za nim czeka się ryzykowne wejście na flagę od góry, na ślepo. Lepiej wejść od lewej strony. Wokół greenu po lewej i z tyłu jest sporo miejsca.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4, I4 lub I5.
Trzecie uderzenie: I8, I9 lub PW.
H9

Hole 9

Na koniec pierwszej 9-ki, nietrudne, ale długie par 4. Dołek zakręca w lewo. Otoczenie fairwaya to gęsty rough, porośnięty niekiedy choinkami. Pierwsze uderzenie poślij jak najdalej, prosto na fairway. Po 180m green będzie już dobrze widoczny. Drugim uderzeniem można atakować flagę od góry. Jeśli nie masz takiego zasięgu, poślij piłkę na lewą stronę foregreen’u, aby piłka lekko się wtoczyła. Wokół greenu jest sporo miejsca, ale uwaga na OB. po lewej.

Kij z tee: D1, W3, H3/H4 lub I4.
Drugie uderzenie: I5, I6 lub H3/H4.
H10

Hole 10

Na początek drugiej 9-ki średnio trudne i długie par 4, przez wodę. Wzdłuż fairwaya po lewej jest ścieżka. Po prawej natomiast jest rough i OB. Postaraj się otworzyć jak najdalej, prosto przed wodę. Za nią jest jeszcze krótki fairway i foregreen. Po prawej masz niewielki bunkier i górkę. Najlepiej wejść na flagę od góry. Ewentualnie uderz na koniec foregreen, nieco na lewo, aby piłka wtoczyła się sama. Wokół greenu jest sporo miejsca.

Kij z tee: D1, W3, H3/H4 lub I4.
Drugie uderzenie: I6 lub I7.
H11

Hole 11

Dłuższe, ale nie tak trudne par 3. Otoczenie fairwaya to niskie drzewka, zarośla i rough. Sam green zakręca o 90 st. w prawo. Jeśli masz taki zasięg, możesz atakować flagę od góry. Wokół greenu jest sporo miejsca, ale uwaga na 2 bunkry po lewej i jeden po prawej, na zakręcie greenu. Zwróć uwagę na ustawienie flagi i odpowiednio dostosuj kierunek i sposób wejścia na green. Jedną z opcji jest uderzenie na jego początek, odrobinę po lewej. Piłka powinna przetoczyć się na środek, co pozwoli zakończyć dołek w 2 puttach.

Kij z tee: I4, I5, I6 lub H4.
H12

Hole 12

Długie i średnio trudne par 5. Po lewej stronie masz wąski semi rough, ścieżkę i ścianę drzewek. Po prawej jest nieco szerszy semi-rough, gęsty rough, a potem ściana wyższych drzew. Kilka bunkrów po lewej, w tym dwa przed samym greenem. Pierwszym uderzeniem postaraj się dobić w okolice bunkra, gdzie fairway się nieco się zwęża. Drugim uderzeniem poślij piłkę, jak najdalej na środek fairwaya. Trzecim uderzeniem, powinno być już możliwe wejście na flagę od góry. Sam green jest dość szeroki i jednocześnie krótki. Za nim, po lewej jest jeszcze duży bunkier a potem OB. Wokół jest trochę miejsca, jeśli piłka wyskoczy za green.

Kij z tee: D1, W3 lub H3/H4.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4 lub I4/I5.
Trzecie uderzenie: I9, PW lub SW52-58.
H13

Hole 13

Długie i trudne par 4. Bardzo wąsko i praktycznie nie ma marginesu na błędy. Wzdłuż całego dołka po lewej gęsty rough i ściana drzewek. Po prawej nieco rzadziej, ale równie niebezpiecznie. Pierwsze uderzenie poślij prosto na środek fairwaya, za bunkry po prawej. Drugim uderzeniem postaraj się wejść na green, na środku lub nieco po prawej. Po lewej, przy greenie jest bunkier. Wokół greenu jest odrobinę miejsca, jeśli piłka się z niego stoczy. Za nim jest ściana lasu.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: I5, I6 lub I7.
H14

Hole 14

Bardzo długie i trudne par 4. Po lewej stronie gęsty rough i kilka drzewek. Po prawej stronie również gęsty rough z choinkami. Wąski pas semi-rough po obydwu stronach. Dołek zakręca w lewo. Pierwszym uderzeniem postaraj się dojść jak najdalej na fairway, najbezpieczniej nieco na jego prawą stronę. Drugie uderzenie jest bardzo trudne, ponieważ trzeba przebić wodę (rzeczka) i wejść na green tak by piłka nie stoczyła się do wody. Najbezpieczniej drugie uderzenie poślij na koniec foregreen’u, aby piłka lekko się wtoczyła. Wokół greenu jest niewiele miejsca i kilka drzewek.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3, I4 lub I5.
H15

Hole 15

Nietrudne, ale długie par 3. Na początku fairwaya po lewej jeziorko i wychodząca z niego rzeczka. Wzdłuż fairwaya gęsty rough i kilka drzewek. Przed greenem jest niewielki foregreen. Uderzaj prosto na flagę, najlepiej na lewą stronę greenu. Wokół niego jest trochę miejsca, ale można tu wpaść pod choinki. Za greenem jest nieco więcej miejsca a potem jest gęsty rough.

Kij z tee: I4, I5 lub I6.
H16

Hole 16

Nietrudne i niedługie par 4, zakręcające w lewo. Otoczenie dołka to gęsty rough porośnięty niekiedy choinkami. Po lewej stronie fairwaya duży bunkier. Po prawej trzy małe. Kolejny mały jeszcze po lewej, przy samym greenie. Sam green jest dość długi i wąski. Wokół jest niedużo miejsca. Pierwsze uderzenie poślij na środek fairwaya, w obszar, gdzie on zakręca, na prawo obok drzewka po lewej. Drugim uderzeniem postaraj się wejść na green, lekko na środek i od góry.

Kij z tee: W3, H3/H4, I4 lub I5.
Drugie uderzenie: PW, lub Wedge 52-58st.
H17

Hole 17

Długie i trudne pa4, typu dog leg, zakręcający w prawo. W otoczeniu dołka, do zakrętu jest gęsty rough, porośnięty niekiedy choinkami. Potem pojawiają się wyższe drzewa. Pierwsze uderzenie poślij jak najdalej na lewą stronę fairwaya, w obszar, gdzie on zakręca. Drugie uderzenie musi być proste i dalekie. Okolice greenu to gęsty las i zarośla. Bardzo mało miejsca, po prawej i lewej. Za greenem po prawej jest nieco więcej miejsca. Jeśli nie masz zasięgu lub pewności prostego uderzenia, rozłóż je na 2. Sam green jest bardzo długi i pofalowany. Z przodu jest niewielki foregreen.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4 lub I4.
H18

Hole 18

Na koniec drugiej 9-ki, bardzo długie i dość trudne par 5. Masz do przebicia dwie wody. Po prawej stronie jest rough, drzewa i długi bunkier. Za nim jest OB. Po lewej wąski semi-rough a potem gęsty rough i drzewka. Pierwszym uderzeniem postaraj się dobić jak najdalej, na lewą stronę fairwaya. Drugim uderzeniem trzeba odbić min. 170m, w powietrzu. Jeśli nie masz takiego zasięgu odbij tuż przed wodę (lay up). Kolejnym uderzeniem postaraj się przebić wodę, uderzając na środek drugiej części fairwaya. Jeśli tu trafisz, pozostaje Ci jeszcze przebić wodę i wejść od góry na mały green. Przed nim jest jeszcze krótki foregreen. Po prawej masz semi-rough a po lewej ścieżkę i gęsty rough. Za greenem są dwa małe bunkry.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4 lub I4. Jeśli lay-up: I8 lub I9.
Trzecie uderzenie: I9, PW lub Wedge 52-58 st.
H19

Hole 19

Na początek trzeciej 9-ki, bardzo trudne i długie par 4. Wzdłuż całego fairwaya porośnięte pagórki, po obu stronach. Na początku dołek zakręca lekko w lewo. Pierwsze uderzenie poślij, jak najdalej, na środek fairwaya. Przed greenem po lewej jest bardzo duży bunkier. Postaraj się go przebić, aby łagodnie wtoczyć się na green. Za greenem jest kolejny duży bunkier.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: W3, H3/H4.
H20

Hole 20

Średnio trudne i długie par 4. Dołek zakręca lekko w prawo. Wzdłuż lewej strony dołka pagórkowaty rough. Po prawej podobnie. Pierwszym uderzeniem postaraj się dobić za zwężenie na fairwayu. Wokół greenu, po lewej i z tyłu jest trochę miejsca. Uwaga na spory bunkier po prawej. Drugim uderzeniem wejdź łagodnie, nieco od lewej na green, jeśli to możliwe, od góry.

Kij z tee: D1 lub W3.
Drugie uderzenie: I7, I8, I9 lub PW.
H21

Hole 21

Drugie i długie par 5 zakręcające po 2/3 długości w lewo. Cały dołek otoczony jest pagórkowatym rough. Po lewej jest OB. Pierwsze uderzenie poślij na środek fairwaya, przed duży bunkier po lewej. Drugim uderzeniem postaraj się dobić, na środek fairwaya, w miejscu, gdzie on zakręca w lewo. Uwaga na duży bunkier po lewej przed greenem. Wokół greenu jest bardzo mało miejsca a potem OB. Postaraj się wejść łagodnie, od góry na początek greenu, aby piłka lekko się przetoczyła.

Kij z tee: D1, W3, H3/H4
Drugie uderzenie: I5, I6 lub I7.
Trzecie uderzenie: PW, SW lub Wedge 52-58 st.
H22

Hole 22

Krótkie i nietrudne par 4. Otoczenie po lewej i prawej to zarośnięty, pagórkowaty rough. Spokojnie poślij piłkę na środek fairwaya. Green jest skrajnie po prawej stronie fairwaya. Po prawej jest spory bunkier. Po lewej jest sporo miejsca. Za greenem niestety go nie ma, a potem jest tee D26. Na green wchodź bardzo lekko, od góry, na początek greenu i nieco od lewej.

Kij z tee: I4, I5 lub I6.
Drugie uderzenie: PW, SW lub Wedge 52-58 st.

H23

Hole 23

Długie i bardzo trudne par 5, typu dog-leg, zakręcające w prawo. Po prawej stronie zarośnięty, pagórkowaty rough. Po lewej, aż do końca jest OB. Pierwsze uderzenie poślij, na skos, nad rough, na środek fairwaya. Jeśli to potrafisz, lekkim fade-em. Drugie uderzenie poślij prosto, na środek fairwaya, przed bunkier. Uwaga na kolejny bunkier po lewej, przy greenie. Trzecie uderzenie poślij, możliwie od góry, na prawą stronę greenu. Po lewej i z tyłu jest bardzo mało miejsca a potem OB. Odrobinę więcej miejsca jest po prawej.

Kij z tee: D1, W3, H3/H4
Drugie uderzenie: I4, I5 lub I6
Trzecie uderzenie: I7, I8, I9 lub PW.

H24

Hole 24

Krótkie i nietrudne par 3, pod warunkiem, że uderzasz prosto. Wokół samego greenu są okalające bunkry. Potem jest gęsty, pagórkowaty rough. Przed greenem jest nieco miejsca, ale przesmyk pomiędzy bunkrami jest wąski. Najlepiej jest wejść na green prosto i od góry. Celuj na początek, aby piłka łagodnie się przetoczyła. Sam green jest dość długi w kształcie gruszki, odwróconej o 180 st.

Kij z tee: I7, I8, I9 lub PW.
H25

Hole 25

Wąskie, długie i trudne par 4. Po lewej, aż do końca jest wąski, porośnięty rough a potem OB. Po prawej pagórkowaty rough. W połowie fairwaya jest zwężenie. Pierwsze uderzenie poślij prosto i precyzyjnie na środek. Przy greenie, po lewej i prawej jest ścieżka. Za greenem jest spory bunkier. Wokół jest bardzo mało miejsca. Drugim uderzeniem postaraj się wejść na początek greenu, aby piłka łagodnie się przetoczyła.

Kij z tee: D1, W3, H3/H4
Drugie uderzenie: I6, I7 lub I8.
H26

Hole 26

Najtrudniejsze na tym polu, długie par 4. Fairway, mniej więcej w połowie się ucina. Potem jest dłuższy pas rough i dopiero druga część fairwaya. Po lewej stronie dołka jest OB. Po prawej pagórkowaty, zarośnięty rough. Za greenem oraz po prawej są bunkry. Pierwsze uderzenie poślij prosto, ale nie mocno na koniec pierwszej części fairwaya. Drugie uderzenie poślij prosto, przed lub na początek greenu, aby piłka łagodnie się wtoczyła.

Kij z tee: H4, H5 lub H3/H4
Drugie uderzenie: I5, I6, I7 lub I8.
H27

Hole 27

Na koniec, krótkie i proste par 3. Po lewej ścieżka i OB. Po prawej pagórkowaty rough i tee dołka 19. Fairway jest dość szeroki. Green jest po prawej stronie i ma kształt Afryki (kontynentu). Po lewej, przed greenem jest spory bunkier. Na flagę uderzaj od góry, nieco od prawej strony. Ewentualnie można zaryzykować uderzenie na prawo od bunkra, na początek greenu, aby piłka przetoczyła się na środek.

Kij z tee: I8, I9, PW lub Wedge 52-58 st.

MapkaScore card

Kalinowe Pola 27

DOŁEK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OUT 10 11 12 13 14 15 16 17 18 OUT TOT18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 OUT TOTAL
BIAŁE 485 332 415 415 136 355 187 519 352 3196 320 168 507 364 402 176 267 401 546 3151 6347 393 327 447 230 487 130 355 346 124 2839 9186
ŻÓŁTE 455 309 392 395 127 326 176 507 332 3019 315 163 443 353 390 162 256 382 488 2952 5971 382 320 438 222 479 126 349 337 117 2770 8741
NIEBIESKIE 429 304 365 358 102 272 149 457 294 2730 283 123 408 318 343 151 234 345 432 2637 5367 348 277 401 214 426 113 313 297 97 2486 7853
CZERWONE 423 264 339 303 93 264 126 404 267 2483 251 115 377 290 323 112 229 315 392 2404 4887 343 271 395 208 424 113 309 293 93 2449 7336
SI (E-W) 9 8 3 5 13 14 16 1 12 SI (E-W) 10 15 11 6 7 17 18 4 2 SI (E-C) 4 12 10 18 8 16 6 2 14    
SI (E-C) 9 7 3 5 13 15 17 1 11 SI (W-C) 9 13 12 4 6 15 17 3 1 SI (W-C) 5 11 10 18 8 14 7 2 16    
PAR 5 4 4 4 3 4 3 5 4 36 4 3 5 4 4 3 4 4 5 36   4 4 5 4 5 3 4 4 3 36 108
Zwróć uwagę Na tym polu stroke index (SI) jest zależny od tego jakie części, czyli 9-ki pola łączysz podczas gry.
W tabeli powyżej podano SI dla:
EAST-WEST EAST-CENTRAL WEST-CENTRAL

POLE 27 DOŁKÓW

W 2010 roku uruchomiliśmy pole golfowe klasy mistrzowskiej przyjazne początkującym golfistom i jednocześnie stanowiące wyzwanie dla golfistów zaawansowanych.

POLE EAST dołki od 1 do 9 to pole leśne, gdzie gracze napotkają na długie szpalery wysokich drzew, głównie iglastych. Fairwaye są stosunkowo wąskie z rozcinającym je bunkrami w stylu szkockim.

POLE WEST dołki od 10 do 18 zaprojektowane zostały w stylu parkland. Drzewa występują tu w zdecydowanie mniejszej ilości na rzecz krzewów oraz niższych roślin. Fairwaye są zielone i szerokie z dwoma dużymi stawami na dołku nr 18.

POLE CENTRAL dołki od 19 do 27 otwarte w październiku 2023 roku to pole linksowe, sportowo wymagające, a jednocześnie piękne krajobrazowo, pełne światła i dużych otwartych przestrzeni
Kalinowe Pola z lotu ptaka



Dodatkowo nasi goście mają do dyspozycji oświetlony driving range, budynek klubowy z restauracją i sklepem dla golfistów oraz symulator golfowy.

Podstawowe informacje:
• Liczba dołków: 27
• Łączna powierzchnia terenu: 100 ha


AKADEMIA

Z myślą o graczach rozpoczynających przygodę z golfem stworzyliśmy Akademię Golfa składającą się z 6-ciu krótkich dołków, z których najdłuższy ma jedynie 130 m. Tutaj nasi doświadczeni trenerzy wprowadzają debiutujących zawodników w arkana tego pasjonującego sportu oraz pomagają doskonalić posiadane umiejętności. Pełne oświetlenie Akademii umożliwia kontynuowanie zajęć nawet po zapadnięciu zmroku.

Kalinowe Pola
Zaplecze i udogodnienia

Domek klubowyDom klubowy

W Domu Klubowym możecie Państwo skorzystać ze strefy wypoczynkowej, z przestronnych szatni z prysznicami, wózkowni, proshopu, restauracji a także tarasu z widokiem na pole.

RestauracjaRestauracja

W sercu pola golfowego, w domu klubowym, mieści się restauracja Kalinowa Bistro&Restaurant racząca podniebienia nie tylko golfistów. Nasze menu bazuje na świeżych sezonowych produktach i pachnących ziołach. Serwowane przez nas zupy, sałatki czy dania główne to prawdziwe niebo w gębie! Po prostu kuchnia palce lizać! No i ta kawa! Czarna i aromatyczna, aksamitna crema, puszysta mleczna pianka… Wybierz swoją ulubioną, siądź na tarasie i rozkoszuj się urokliwym widokiem. Do tego świeże domowe ciasto i wiesz, że to cudowny dzień!

Nasza restauracja to także świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie towarzyskie czy biznesowe liczące nawet 50 osób.


DrivingDriving range

Przed grą warto jest potreneować.

Nasz driving range posiada kilkanaście stanowisk pod dachem oraz kilka otwartych, w tym szerokie stanowisko do trenowania z trawy.


Klub Sobienie KrólewskieKlub Kalinowe Pola

Klub Kalinowe Pola Golf Club wraz z właścicielem pola Kalinowe Pola Sp z.o o. pracują nad rozwojem golfa pod hasłem „Golf dla wszystkich” oraz „Golf i zdrowie”. Polityka klubu nastawiona jest na zapewnienie dostępnych cen, a także prowadzenie sekcji juniorów oraz kadry męskiej i damskiej.

W 2011 r. Kalinowe Pola zakwalifikowały się do Klubowych Mistrzostw Polski. Wśród członków klubu znajdują się juniorzy uczestniczący w obozach przygotowawczych do narodowej kadry.

AkademiaNauka gry

Uważa się, że golf nie jest łatwym sportem do nauczenia. My jednak wolimy kierować się powiedzeniem, zgodnie z którym wystarczy poczuć przysłowiowego bakcyla i opanować solidnie podstawy gry, aby nie chcieć opuszczać pola golfowego od rana do wieczora i nieustannie dążyć do doskonalenia swojej techniki i umiejętności.

Na Kalinowych Polach zawsze wychodzimy naprzeciw ambicjom, planom i marzeniom odwiedzających nasz graczy. Właśnie dlatego organizujemy kursy i szkolenia na każdym poziomie gry w golfa.

Pierwszym krokiem, który jest polecany osobom początkującym, jest kurs na tzw. Zieloną Kartę. To takie golfowe prawo jazdy, bez którego zdobycia nie rozpoczniesz gry na dużym polu z prawdziwego zdarzenia. Szkolenie jest organizowane grupowo lub indywidualnie, po wcześniejszym wyznaczeniu terminu spotkania na Kalinowych Polach.

ProLekcje z PRO

Gdy już dorównasz znajomym swoimi umiejętnościami, ale Twoje ambicje nie pozwolą Ci spocząć na laurach, to zachęcimy Cię do skorzystania z kursu doszkalającego, dzięki któremu dogonisz naszych najlepszych klubowiczów. Gra w golfa tak Cię wciągnęła, że to dla Ciebie za mało? W takim razie możesz także wykupić indywidualne lekcje z naszymi trenerami.

Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski

rener Kadry Narodowej PGA Polska
Fully Qualified Golf Professional

Zaczął grać w golfa w 2009 roku w Bytkowie pod Poznaniem. Po roku przerwy praktycznie od początku związany z Kalinowe Pola GC, a od 2013 roku rozpoczął prace jako Instruktor PGA Polska. Certyfikowany PRO TrackMan oraz K-Vest .Obecne stanowisko: Head Professional Kalinowe Pola Golf Course. Członek Rady Trenerów PZG.
Jakub Ossowski

Jakub Ossowski

Fully Qualiffied Golf Proffesional

Wielokrotny Mistrz Polski w wielu kategoriach. Przez 15 lat gracz zawodowy PGA. Zwycięzca nastu turniejów zawodowych PGA. Reprezentant Polski w kategoriach U18, U21, i Pro. 6. na Mistrzostwach Europy PGA of Europe. Grał m.in. w Omega Mission Hills World Cup, European Challenge Tour, wielokrotny reprezentant Polski w PGA International Team Championship. Asystent a następnie Head Pro w Amber Baltic GC. Head Pro w Modry Las GC. Od 2011 związany z Kalinowe Pola najpierw jako Head Pro.

Nocleg w hotelu Sobienie KrólewskieNocleg w GOLF VILLAGE

Gościom planującym skorzystać z oferty Kalinowych Pól lub okolicznych atrakcji proponujemy noclegi w Golf Vilage.

Jest to osada 11 całorocznych domków składających się z dwóch niezależnych pokoi dwuosobowych, każdy z własną łazienką i tarasem. Bliskie sąsiedztwo domu klubowego, zielone otoczenie i zaciszna atmosfera gwarantują udany wypoczynek i pełen relaks w trakcie pobytu.

RecepcjaKontakt i dojazd
RecepcjaPole golfowe

Kalinowo k/Niesulic
ul. Golfowa 1
66-213 Skąpe, woj. lubuskie
tel. +48 515 292 034
@: recepcja@kalinowepola.pl

Włącz powiadomienia od Zengolf OK Nie, dziękuję